Apie mus


Mes - vieninga komanda, turinti bendrą tikslą. Savo sprendimais stengiamės gyvenimą padaryti patogesniu. Padedame paprastam vartotojui ir verslo klientui taupyti pinigus ir laiką. 
Mūsų tikslas - skatinti ir didinti kiekvieno verslo kliento pardavimus. 
Misija - vienoje vietoje sutelkti informaciją apie Lietuvos įmonių vykdomas akcijas bei suvesti pardavėją su pirkėju. 
Vizija - veiklą vykdyti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 
Prioritetas - visuomet patenkintas klientas. 
Šūkis -  " Mokėkite mažiau ".

www.versloakcija.lt  - Akcijų skelbimas, straipsnių talpinimas, įmonių katalogas.  Portale galima sukurti savo įmonės profilį. Profilio pagalba galima skelbti apie įmonių vykdomas akcijas, išpardavimus, nukainavimus. Tai apima tiek produktų tiek ir paslaugų sektorių. Vartotojai gali patys redaguoti įmonės informaciją, susipažinę su portalo taisyklėmis. Galima talpinti logotipą, sužymėti kategorijas ir specializacijas, aprašyti įmonės veiklą bei produktus, talpinti reklaminį video klipą, talpinti nuorodą į e-parduotuvę, surašyti raktinius žodžius, talpinti akcijas, talpinti straipsnius. www.versloakcija.lt modernus portalas skirtas tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Pagrindinė portalo misija vienoje vietoje sutelkti informaciją apie Lietuvos įmonių vykdomas akcijas bei suvesti pardavėją su pirkėju. www.versloakcija.lt – „Mokėkite mažiau“.

Skelbkite akcijas, talpinkite straipsnius

Daugelis  įmonių vykdydami veiklą susiduria su prekių, paslaugų nukainavimu ir išpardavimu. Beveik kiekviena įmonė pristatydama naują produktą ar paslaugą daro pristatymus klientams, užsako pristatomuosius straipsnius. Nuolaidos, akcijos, išpardavimai, pristatomieji straipsniai – visatai turi būti pristatoma viešai. Neužtenka šios informacijos talpinti savo svetainėje ir tuo grožėtis. Visą informaciją apie išpardavimus, verslo akciją ar akcijas, nuolaidas, naujų prekių pristatymą, prekinio ženklo atsiradimą, naują įmonę,  viskas turi būti prieinama plačiajai visuomenei. Tik tokiu atveju mes pasieksime gerų rezultatų, pritrauksime pirkėją, sudominsime jį. Straipsniai – kur juos talpinti, kur publikuoti kad gauti maksimalią naudą. Daugelis susimastom kur visas šias gėrybes talpinti. Norisi kad būtų tvarka, kad viskas būtų išskaidyta pagal kategorijas, subkategorijas, specializacijas. Dar geriau jai visas portalas pritaikytas naudoti netik kompiuteriu, planšete, taip pat ir mobiliuoju įrenginiu. Visa tai jau yra : verslo akcija, straipsniai, įmonių katalogas, straipsnis, akcijos, nuolaidos, išpardavimai. Viskas vienoje vietoje. Naudoti paprasta ir patogu tiek kompiuteriu, tiek planšete, tiek ir mobiliuoju įrenginiu. Talpinkite akcijas , straipsnius. Talpinkite informaciją apie įmones. Taupykite savo laiką ir pinigus. Būkite sumanūs. Pasinaudokite galimybe ir registruokitės www.versloakcija.lt  Jums bus sukurtas profilis ir leista administruoti Jūsų imonės informaciją. Profilio pagalba galėsite talpinti akcijas, nukainavimus, išpardavimus, straipsnius. Nepraleiskite progos visa tai padaryti.      

Naujausi straipsniai

Įmonės pagal veiklos sritį

Akcija,  Straipsniai,  Katalogas,  Rekvizitai,  Įmonės,