Taisyklės


Visi naudojantys www.versloakcija.lt svetaine privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.
Svetainė www.versloakcija.lt skirta tiek juridiniams tiek fiziniams asmenims pateikti informaciją apie įmonių, įstaigų ir organizacijų vykdomas akcijas. Įmonių atstovai gali atnaujinti informaciją, pateikti išsamią informaciją apie produktus su aprašymais, nuotraukom, nuoroda į savo svetainę. www.versloakcija.lt pateikiama ir kita informacija, naudinga jos lankytojams. Įmonių katalogas - išsami informacija apie įmones. 

Asmenys, pateikiantys informaciją www.versloakcija.lt kataloge atsako už jos tikslumą.
www.versloakcija.lt neatsako už informacijos tikslumą. Kiekvienas, naudodamas www.versloakcija.lt svetainėje esančią informaciją prisiima visą atsakomybę dėl šios informacijos panaudojimo pasekmių. Patikslinti informaciją apie įmones galite Juridinių asmenų registre. Kita informacija yra pramoginio pobūdžio. Atskirais atvejais, gali būti pateiktos atskiros tos informacijos naudojimo taisyklės.

Svetainėje draudžiama: atnaujinti įmonių informaciją asmenims, kurie neturi įgaliojimo atnaujinti įmonių informacijos. Draudžiama pateikti melagingą, klaidingą, šmeižiančią informaciją. Grieštai draudžiama talpinti informaciją, kuri yra kitų asmenų intelektinė nuosavybė. www.versloakcija.lt fiksuoja informaciją redaguojančių ar įvedančių vartotojų IP adresus. Nustačius pažeidimus ši informacija bus perduodama valstybinėms teisėsaugos įstaigoms.
Vartotojas, patalpinęs informaciją apie įmonės vykdomas akcijas bei įmonės informaciją, įsipareigoja ją atnaujinti, kai ji pasikeičia.

www.versloakcija.lt neatsako už skelbiamos informacijos tikrumą, jeigu ją klaidingai paskelbė tračioji šalis. Pastebėjus klaidingą informaciją prašome pranešti elektroniniu paštu.
Vartotojai, pateikdami informaciją apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jos turinį. Draudžiama talpini įžeidžiančią, melagingą, siekiančią pažeminti informaciją, pastebėjus tokius atvejus ji bus pašalinta.

www.versloakcija.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu, be atskiro perspėjimo panaikinti vartotojų įvestą informaciją.
Draudžiama kopijuoti informaciją tinklapyje be raštiško www.versloakcija.lt leidimo.
Taisyklės gali būti keičiamos bet kuriuo metu, be atskiro perspėjimo.
Vartotojai, kurie nesutinka su šiomis taisyklėmis, turi tuojau pat uždaryti www.versloakcija.lt portalo langą. Jai kataloge buvo įvesta informacija, pranešti apie tai el. paštu. Informacija tokiu atveju bus pašalinta.

Taisyklės patalpintos 2014 05 07
Visais Jums rūpimais klausimais kreipkitės el. paštu.
Laukiame pageidavimų, pasiūlymų, pranešimų el. paštu. 

Naujausi straipsniai

Įmonės pagal veiklos sritį

Akcija,  Straipsniai,  Katalogas,  Rekvizitai,  Įmonės,